SK | EN

Výkonný manažment

Roman Feranec

Roman má dlhoročné skúsenosti tak v oblasti financií  ako aj na trhu s nehnuteľnosťami. Počas piatich rokov práce pre spoločnosť Accenture, lídra vo svete poradenstva, vystriedal niekoľko pozícií v divízii Consulting. Bol členom odboru Finančných služieb a poisťovníctva kde participoval na viacerých projektoch pre významné banky na Slovenku i v Čechách. V roku 2006 začal pracovať pre GRUNT, a.s.

viac >>

Tomáš Hlaváč

Tomáš má dlhoročné skúsenosti predovšetkým v oblasti financovania a investícií v rámci realitných projektov. Na začiatku 90-tych rokov pracoval ako generálny riaditeľ českej pobočky Volkswagen Bank, ktorá financovala expanziu predajcov značky VW v Českej republike. Následne sa stal generálnym riaditeľom divízie realitného lízingu a investícii pre ING v Českej republike.

viac >>

Robert Horváth

Robert začal svoju bankovú kariéru na Právnom oddelení VUB banky. V roku 2001 sa stal vedúcim oddelenia Úverovej administrácie v HVB Bank Slovakia. O tri roky neskôr prestúpil na oddelenie Financovania nehnuteľností, kde sa v roku 2005 stal zástupcom vedúceho oddelenia. Tu nadobudol rozsiahle skúsenosti pri financovaní nehnuteľností na úrovni všetkých segmentov trhu s objemom úverov takmer 300 miliónov EUR.

viac >>